dezeen 1473698629 280

 

Miło nam poinformować o najnowszej publikacji portalu Dezeen opisującej rozwiązania Nice z zakresu automatyki roletowej Nice Era Inn – linii obejmującej żaluzje, rolety weneckie, rolety rzymskie, rolety plisowane i ekrany projekcyjne.

Treści opublikowane przez magazyn są istotne, ponieważ Dezeen jest w tej chwili najpopularniejszym i najbardziej wpływowym magazynem architektonicznym i projektowym na świecie oraz zdobywcą wielu nagród dziennikarskich i wydawniczych. Celem magazynu jest przekazanie docelowym odbiorcom informacji o najlepszych rozwiązaniach z dziedziny architektury wnętrz oraz nowościach produktowych z całego świata.

Rozwiązania Nice zostały opisane na podstronie:

dezeen1

Wzmianka o rozwiązaniach Nice pojawiła się również na stronie głównej magazynu, w newsletterze wysyłanym do ponad 120 000 osób oraz na Twitterze wydawcy:

dezeen2

Obecność rozwiązań Nice w magazynie Dezeen jest efektem wysiłków Nice ukierunkowanych na aktywne uczestnictwo w rozmowach z architektami. Tym bardziej cieszy nas fakt nawiązania dialogu z aktywną i wpływową społecznością profesjonalistów skupionych wokół magazynu.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się zwiększyć widoczność produktów Nice również w innych ważnych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, publikacjach.

Do góry