showroomelero

Miło nam poinformować, że marka elero, należąca do grupy Nice, systematycznie powiększa sieć salonów dystrybucji w Polsce. W ostatnim czasie otwarty został nowy salon wystawowy firmy Moniverti, która specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych technik osłonowych - osłon wewnętrznych, zewnętrznych, pergoli i markiz zautomatyzowanych silnikami elero.

Nowoczesny i imponująco zaprojektowany salon znajduje się w nowej lokalizacji, w Skórzewie koło Poznania. Obecnie w salonie Moniverti znajdziemy pełną ekspozycję silników elero wraz ze zintegrowanym systemem zarządzania – Centero Home. Moniverti jest Partnerem Handlowym elero od ponad 3 lat.

wzorcowyshowroom2

Nasza firma powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu technik osłonowych. Oprócz standardowych rolet zewnętrznych czy wewnętrznych w portfolio produktowym znajdują się m.in. coraz popularniejsze w Polsce pergole i refleksole, a także markizy. Działalność prowadzimy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, ale nasze realizacje można znaleźć w całym krajupowiedział Robert Winnicki, właściciel firmy.

Klient końcowy coraz częściej pyta o referencje, a także możliwość zapoznania się z ofertą danego producenta w salonie pokazowym. Możliwość weryfikacji funkcjonalności systemu w przypadku rozwiązań smart home, wydaje się być kluczowa w procesie podejmowania decyzji zakupowej – twierdzi Krzysztof Szeszuła, Area Sales Manager w dywizji screen w Nice Polska. W salonie Moniverti w Skórzewie możemy sprawdzić, w jak prosty, ale jednocześnie wygodny sposób, centero Home pozwala na zarządzanie automatyką osłonową za pomocą smartfona czy tabletu. Warto przypomnieć, że za pomocą mobilnej aplikacji istnieje możliwość rozszerzenia centero Home do wersji Plus i uzyskania tym samym kompatybilności z kilkoma ciekawymi systemami, m. in. Amazon Alexa, Sonos czy stacjami pogodowymi Netatmo – zauważa Szeszuła.

Do tej pory główną linię sprzedaży Moniverti stanowiły osłony wewnętrzne i zewnętrzne, pergole i markizy. W ostatnim czasie obie strony postanowiły zacieśnić współpracę, w efekcie czego portfolio produktowe zostało wzbogacone o bramy garażowe Nice, a także automatykę do bram. W nowym salonie można znaleźć także rozwiązania z oferty takich firm jak: Anwis, Lewens, Dragon, Gorbi czy Stobag.

Życzymy powodzenia i sukcesów sprzedażowych w nowym salonie – mamy nadzieję, że inwestycja w punkt  prezentujący gotowe rozwiązania, przyniesie w bardzo szybkim tempie oczekiwane korzyści biznesowe.

 

 

Do góry