alutor

Na przestrzeni ostatnich 20-stu lat w Polsce grupa Nice rozwinęła w wielu segmentach rynku współpracę z siecią profesjonalnych Partnerów Handlowych. W branży automatyki osłonowej na rynku kieleckim jednym z najlepszych przykładów rozwoju działalności jest firma ALUTOR Systemy Roletowe, która w swoich wyrobach wykorzystuje głównie automatykę osłonową marki elero. Zapraszamy na krótką wizytę w salonie firmowym.

ALUTOR to producent różnego rodzaju technik osłonowych. Jednym z wiodących produktów są rolety zewnętrzne oraz rolety antywłamaniowe. W portfolio firmy znajdują się również żaluzje fasadowe oraz drewniane, a także różnego rodzaju markizy, moskitiery czy plisy. Zdecydowana większość wyrobów automatyzowana jest za pomocą napędów pochodzących z grupy Nice, głównie marki elero. W ten sposób wykorzystywane są także wszystkie typy sterowania, począwszy od przycisków służących do zarządzania osłonami, poprzez bezprzewodowe drogi radiowe, a kończąc na inteligentnych aplikacjach Centero Home oraz Centero Home Plus na smartfony oraz tablety.

– Świadomość klientów w ostatnich latach bardzo mocno wzrosła, poszukiwane są niemal doskonałe produkty. Silniki elero spełniają te cechy, dlatego zdecydowaliśmy się na ich stosowanie w naszych wyrobach oraz rozwiązaniach osłonowych, które kupujemy od naszych partnerów – mówi Marcin Podedworny, właściciel firmy ALUTOR.

ALUTOR od początku swojej działalności skupia się na obsłudze klienta indywidualnego. Ma on możliwość obejrzenia oraz przetestowania różnych rozwiązań w salonie firmowym. Na blisko stu metrach kwadratowych zaprezentowane zostały nie tylko najpopularniejsze rolety zewnętrzne, ale także rozwiązania, które coraz częściej przykuwają uwagę ostatecznego odbiorcy. – Wielu świadomych klientów decyduje się obecnie na zakup żaluzji fasadowych. Osobiście wróżę temu produktowi naprawdę świetlaną przyszłość. Jest to ciekawa alternatywa dla rolet zewnętrznych, a możemy dzięki niej w znaczącym stopniu ożywić budynek – dodaje Marcin Podedworny.

Jak ALUTOR radzi sobie w dobie pandemii koronawirusa? Jak zmieniły się w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zachowania konsumentów? Jakie produkty można obejrzeć w salonie firmowym? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w wywiadzie, którego udzielił nam Marcin Podedworny:

alutorvideo

Do góry