elero 2Oszczędność - silniki elero do perfekcji opanowały optymalne wykorzystanie energii. Praca w trybie stand-by, kiedy silnik nie jest wykorzystywany, to korzyść nie tylko dla naszego portfela, ale także dla środowiska, w którym żyjemy. Z drugiej strony urządzenie wykorzystuje pełną moc tylko wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne – w czasie częstego ruchu pancerze rolety w górę i w dół.

Bezpieczeństwo - funkcja przeciwprzeciążeniowa gwarantuje maksimum bezpieczeństwa. Detekcja przeszkody w czasie ruchu pancerza rolety w dół odwróci kierunek ruchu rolety w momencie natrafienia nawet na najmniejszą przeszkodę. Z kolei podczas ruchu w górę np. w przypadku oblodzenia silnik również odwróci kierunek ruchu rolety. Dzięki tej funkcji silniki elero funkcjonują niezawodnie przez długie lata.

Funkcjonalność - oferta elero to nie tylko szeroki wybór silników do rolet, ale także żaluzji i markiz. Warto zwrócić uwagę również na napędy skierowane do zastosowań przemysłowych – do bram i krat rolowanych. Elero to produkty inteligentne, które szybko dopasowują się do środowiska, w którym funkcjonują. Właśnie z tego powodu optymalnie można wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez elero i uzyskać pełny obraz niemieckiej perfekcji.

Niezawodność - silniki elero są standardowo objęte 5-letnią gwarancją. Niemiecka jakość mówi sama za siebie – urządzenia są godne zaufania i bezawaryjne. Sprawdzają się także w trudnych warunkach, w czasie intensywnej pracy. Wielu użytkowników już zaraz po instalacji systemu automatyki elero zapomina o jego obecności w domu i cieszy się naturalną wygodą i komfortem, które stają się standardem.

Komfort - elero to prawdziwy synonim komfortu. Od momentu instalacji systemu automatyki, pilot staje się głównym centrum dowodzenia. Za pomocą jednego urządzenia, które porozumiewa się z nami w zrozumiały sposób za pośrednictwem wyświetlacza LCD, można regulować nie tylko nasłonecznienie czy temperaturę, ale także poziom hałasu. Wystarczy chociaż raz poczuć wygodę gwarantowaną przez silniki elero, by nie móc oprzeć się pokusie automatyzacji własnego domu.

Pobierz artykuł

Do góry