O nas


Firma elero, z siedzibą w Maybachstraße 30, Schlierbach, Germany, jest jednym z największych światowych producentów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Inny zakres działania firmy obejmuje prace nad rozwojem i produkcją elektrycznych napędów liniowych do sterowania systemami żaluzyjnymi. Wszechstronna paleta produktów firmy firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników, jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy i kraty rolowane. Nasze przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie. Firma elero posiada od 1994 certyfikat DIN EN ISO 9001.

 

Innowacyjność

Powoli wkraczamy w erę automatyki, która zmienia nasze życie oraz poprawia jego komfort. Elero to napędy jutra. Innowacyjne produkty reagują na każdą zmianę warunków atmosferycznych całkowicie samodzielnie, bez ingerencji użytkownika. Roleta sama kontroluje poziom nasłonecznienia, markiza złoży się, kiedy wieje zbyt silny wiatr, a żaluzja samoczynnie otworzy się i zamknie o określonej przez nas godzinie, nawet w czasie naszej nieobecności w domu. Z elero podstawowe domowe czynności przestają być nudne!

Niemiecka jakość

50 lat ciężkiej pracy niemieckich inżynierów w zakładzie produkcji w Breuen k. Stuttgartu zaowocowało stworzeniem niezawodnych silników. Użytkownik systemu automatyki po krótkim czasie od instalacji zapomina nawet o jej obecności w domu – staje się on podstawowym elementem wyposażenia domu. Bezawaryjne napędy gwarantują wygodę oraz komfort. Użytkownik może cieszyć się zaletami inteligentnego domu przez długie lata.

Prosta komunikacja

Dzięki automatyce elero pilot staje się głównym centrum dowodzenia w domu. Bez względu na to, czy jest to pilot naścienny czy mobilny komunikuje się on z użytkownikiem w prosty i zrozumiały sposób. Na wyświetlaczu LCD wyświetlane są komunikaty w języku polskim – system podaje więc informacje w prosty i zrozumiały sposób. Co więcej, za pośrednictwem systemu Bi-Directional użytkownik otrzymuje sygnał zwrotny od urządzenia i szybko może ocenić, jaka jest reakcja odbiornika. Jest to unikatowa cecha na rynku!

Kontakt

W przypadku zainteresowania współpracą handlową z marką elero, prosimy o przesłanie wiadomości

przy użyciu formularza kontaktowego dostępnego poniższym linkiem

formularz kontaktowy.

Dane przesłane w mailu będą podstawą nawiązania kontaktu

ze strony przedstawiciela Działu Handlowego elero.

Do góry