Drukuj

Zasady użytkowania

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Korzystając z zasobów strony internetowe firmy elero akceptujecie Państwo poniższe warunki z jej korzystania. 

Prawa autorskie

Wszystkie teksty, zdjęcia, materiały graficzne i audiowizualne oraz wszelkie inne informacje, jak i ich postać (zawartość, treść), podlegają prawnej ochronie praw autorskich. Wyłączne prawo do korzystania z wymienionych wyżej treści posiada marka elero. Reprodukcja i/lub powielanie całości lub części jest dozwolone tylko za pisemną zgodą elero. W szczególności niedozwolone jest kopiowanie zdjęć produktów ze strony internetowej.

Znaki towarowe

Nazwa elero i logo elero są własnością chronioną Nice S.p.A z siedzibą we Włoszech. Używanie firmy i znaku towarowego, w tym logo elero, do jakichkolwiek działań informacyjnych, promocyjnych, marketingowych i reklamowych wymaga uprzedniego pisemnego zezwolenia od jej właściciela za pośrednictwem Nice Polska Sp. z o.o. jako jedynego oficjalnego dystrybutora marki Nice w Polsce.

Ponadto Nice S.p.A posiada wyłączne prawo do używania innych marek należących do grupy Nice. Używanie jakiejkolwiek z marek wymaga uprzedniego pisemnego zezwolenia od jej właściciela za pośrednictwem Nice Polska Sp. z o.o. jako jedynego oficjalnego dystrybutora marki Nice w Polsce.